תחומי התמחות

ביטוחים אישיים

רבים מאיתנו משלמים בכל חודש כספים רבים לחברות ביטוח. כאשר מגיע הרגע בו אנו זכאים לפיצוי, לרוב, אם מחוסר ידע, אם מלחץ הסיטואציה או אם מסיבות אחרות, אין אנו מקבלים את הפיצוי שאנו זכאים לו. לכן יש צורך להתייעץ עם עורך דין המבין בתחום, לו כל הידע והמקצועיות על מנת לתת סקירה ומיפוי של כל האפשרויות הביטוחיות העומדות בפני הנפגע.

חשוב לדעת שבשדה הביטוח קיימים משתנים רבים, המשפיעים מהותית על הזכאות לפיצוי וגובה הפיצוי. החל מתקופת התיישנות שונה וכלה בתנאים המסתתרים בין שורות הפוליסות. יש צורך בידע והבנה באילו מקרים ניתן לקבל פיצוי ממבטחים שונים ובאילו לא, מהם הקריטריונים לזכאות ועוד. כל אלו הם תחום הידע ומרחב המקצועיות של משרדנו. נדגיש כי יש הכרח בקבלת הייעוץ באופן מיידי עם קרות מקרה הביטוח, שכן חברות הביטוח מנסות לא אחת לסיים את העניין בפשרה מינמאלית או בדחיית התביעה ולשם כך מופעלים חוקרים ומבוצעות פניות לנפגעים על ידי חברות הביטוח. אמירה אפילו "אגבית" של הנפגע יכולה להכשיל את תביעתו ואחר כך הדרך לתקן את העניין מורכבת בהרבה.

הביטוחים המרכזים אותם אנו בוחנים הינם ביטוחי אובדן כושר עבודה, תאונות אישיות, ביטוחי בריאות ופנסיית נכות, כתלות בביטוחים בו מבוטח הנפגע.

שיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות!