תחומי התמחות

רשלנות רפואית

רשלנות רפואית היא סיבת המוות השלישית בארה"ב. רשלנות רפואית הורגת ומותירה אנשים נכים. יחד עם זאת, אל לנו לשכוח כי לא כל כישלון של טיפול רפואי מהווה רשלנות. לכן נדרשת מיומנות גבוהה להבחין בין רשלנות רפואית לבין כישלון בטיפול, להבחין מהי הרשלנות, האם היה איחור באבחון של מחלה, האם בוצעה פעולה שלא הייתה צריכה להיעשות או האם לא בוצעה פעולה שהייתה צריכה להיעשות, האם לא נמסר כל המידע הרפואי לחולה, האם נפל פגם כזה או אחר בהתנהלות הרופאים. לצורך כך, יש צורך בצוות מיומן ומקצועי, בעל יושרה וניסיון – משרד עו"ד ברוקמן.

חשוב להבין כי גם כאשר קיימת רשלנות רפואית, לא תמיד כדאי להיכנס לתביעה, שכן לא אחת ההוצאות עולות על הסכום שיתקבל במקרה של זכייה בתביעה. יש לשקלל את סיכויי הזכייה תביעה, עלויות חוות הדעת היקרות עד מאוד, הזמן הדרוש לשם הטיפול בתביעה והמשאבים הנדרשים.

במשרדנו אנו עושים את כל התהליך המתואר בשקיפות מלאה, תוך שיתוף הלקוחות בכל הצעדים. אנו בוחנים את שאלת האחריות עם סוללת הרופאים מהשורה הראשונה עמם אנו עובדים. רופאים אלו הינם בעלי ידע וניסיון רב בייעוץ וכתיבת חוות דעת לבית המשפט. אנו מציגים בפני הלקוחות את כל השלבים הנדרשים, מנתחים את סיכויי ההצלחה ואת עלויות התביעה ומקבלים את ההחלטה במשותף עם הלקוח.

במידה והחלטנו כי אנו לקוחים על עצמנו טיפול בתביעה, אנו עושים זאת בצורה הטובה ביותר, מתוך אמונה בצדקת טענותינו ומתוך אמונה שלמה כי בהצלחת ההליך. זו גם הסיבה שרבים מהתיקים הרבים במשרדנו מבוססים על הצלחה בלבד, זאת בכדי למנוע הוצאות מיותרות מהלקוחות ומתוך הבנה שאנו נצליח לזכות בפיצוי בתביעה.

למשרדנו הצלחה בשורה ארוכה של תיקים, אשר זיכו את הלקוחות בפיצויים יפים בגין מקרים של רשלנות רפואית. בנוסף נציין, כי מטבע הדברים תיקים של רשלנות רפואית הם תיקים הקשורים בצנעת הפרט ולכן אנו שואפים לסיים כמה שיותר תיקים בפשרה מהירה ומוקדמת, מתוך רצון למנוע מהלקוחות את עגמת הנפש הכרוכה במשפט רב עדויות ולהגן על פרטיות הנפגע באופן המקסימלי שניתן.

שיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות!