תחומי התמחות

תאונות דרכים

תאונות דרכים הן אחד מהגורמים להם חשוף האדם. לצערנו, מדי שנה בשנה, קורות בישראל עשרות אלפי תאונות דרכים, ברובן כמובן כמעט ולא נגרם נזק, אך באלו שכן, הנפגעים זקוקים לייצוג מקצועי יעיל ומדויק וזאת על מנת למצות באופן מיטיבי את זכויותיהם.

חשוב לדעת כי לנפגעי תאונות דרכים מערכת שלמה של תקנות חוקים ופסיקה מיוחדים ויש לדעת לבחון כל מקרה על נסיבותיו. יש להבחין בין מקרים בהם קיים ביטוח חובה לבין מקרים בהם אינו קיים. כמו כן, קיים הבדל בין הולך רגל לנוסע, בין נוסע לנהג. דקויות אלו לעתים משמעותן היא מאות אלפי שקלים בתוצאה הסופית. בנוסף, חשוב לדעת להציג את עובדות המקרה כדבעי וזאת על מנת לקבל את הפיצוי המרבי. למשרדנו יש את הידע והמקצועיות לשם כל אלו: אנו יודעים לדאוג לכל הפרטים, החל מפנייה למבטח, דרך ניהול משא ומתן עמו, עד להכרה בנפגע כנפגע תאונות דרכים. משרדנו ידע להפנות את הנפגע במידת הצורך לאפיקי תביעה נוספים ו/או חלופיים – הכל במיומנות הנדרשת.

מערכת הכללים המיוחדת שנקבעה בחוק הישראלי יוצרת הזדמנות גדולה לקבלת פיצוי במקרה שהתאונה מוכרת כתאונת דרכים. מאידך, אם המקרה יוצג באור אחר, עלולות להישלל זכויות מהנפגע. אנו פועלים בנחישות למיצוי זכויותיו של הנפגע, כדיי שלא ימצא עצמו בפני שוקת שבורה.

כאשר מתקבלת תביעת תאונת דרכים במשרדנו, אנו מדריכים היטב את הלקוח בכל האספקטים של התביעה, לדוגמה: כיצד למיין את המסמכים הרפואיים, כיצד לנהוג עם חוקרים של חברות הביטוח וכיצד לפעול בכל הקשור למצבו הרפואי. לעתים יש להמתין עם התביעה עד התגבשות הנזק ולעתים דווקא לדרוש תשלום תכוף ומיידי. אנו עורכים את מערכת השיקולים ומציגים אותה בפני הלקוח, כדי שיקבל את ההחלטה באופן שקוף ועם מלוא הידע.

חשוב לזכור שיש לפנות לקבלת הייעוץ המשפטי סמוך לתאונה כמה שיותר, שכן כל טעות ולו קטנה של נפגע התאונה עלולה לעלות במחיר גבוה. משרדנו זמין וקשוב על מנת לתת את השירות המהיר והיעיל במקרה הצורך. שכר הטרחה של פגיעות בגין תאונות דרכים נקבע בחוק ואנו כמובן פועלים על פיו.

שיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות!