תחומי התמחות

תביעות בגין נזקי גוף

פגיעות גוף, הן פגיעות שכיחות ביותר. כמעט כל אדם במהלך חייו ייפגע פגיעת גוף כזו או אחרת בנסיבות שונות, המטרה של משרדנו הינה לעזור לנפגע לקבל את מקסימום הפיצוי בגין פגיעתו. חשוב להדגיש כי במקרה של תביעות נזקי גוף לא תמיד יש כתובת לפיצוי. מאידך קיימים מקרים רבים מאוד בהם קיים "כיס" ממנו ניתן לקבל פיצוי ולא תמיד הנפגע מודע לכל מלא זכויותיו. תפקידנו הוא לאתר את הגורמים המתאימים והאחראיים לפיצוי. גורמים כאלו יכולים להיות למשל האחראים ברשלנותם לנזק. אחראים אלו הם יכולים להיות ישירים או עקיפים. בנוסף, לנפגע יכולים להיות ביטוחים שונים  שלעתים הוא אף אינו מודע לקיומם.

אנו פועלים במקצועיות רבה מתוקף ניסיוננו לנתח את נסיבות הנזק, לאתר את כל הגורמים האחראיים ולמצוא את הדרך לשיפוי מלא ומקסימלי של הנפגע בגין נזקיו.

בהקשר זה חשוב עד למאוד להדגיש כי יש השלכה רבה לנזק הרפואי שנגרם לאדם. נזק זה בא לדי ביטוי בנכות רפואית ו/או תפקודית. אנו עובדים עם מיטב הרופאים, שהתייעצות עמם נותנת לנו אינדיקציה והכוונה מלאה לכל מכלול הבעיה הרפואית.

כמו כן, ישנן השלכות לנסיבות האישיות של הנפגע, כמו שכרו לפני ואחרי התאונה, היעזרותו באחרים, מגבלותיו וכיו"ב, ואנו מבצעים בחינה מדוקדקת של כל האלמנטים הללו בשעה שאנו מכינים את התביעה. יש לציין כי לחומרת הנזק ולנסיבות המקרה חשיבות מכרעת על גורל התיק ולכן חשוב מאוד לקבל ייעוץ מיידי וראשוני כבר משעת הפגיעה ולא להמתין כלל.

שיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות!